Menu Zamknij

[01] Matcraft online – ruszyliśmy!

Ruszyliśmy

W końcu ten dzień nadszedł! Szanowni Państwo, właśnie uruchomiliśmy nasz serwer Matcraft do samodzielnej nauki matematyki, z domu.

Już teraz możecie korzystać z 8 lekcji, które są dostępne (w okolicy 20. grudnia dostępne będą 4 kolejne, czyli lekcje 9 – 12). Chcemy, aby nasza aplikacja i system korzystanie z niej był dla Państwa jak najbardziej przyjazny, dlatego znajdziecie tu Państwo filmy instruktażowe, pomoc przy konfiguracji serwera poprzez pokazanie krok po kroku, jak się to robi.
Tych, którzy nas jeszcze nie znają z prowadzenia zajęć w szkołach, informujemy, że większość zadań jest na poziomie podstawy programowej dla dzieci z klas I, część także dla klas II. Zdarzają się także pojedyncze zadania, których rozwiązanie będzie na poziomie trzecioklasisty. Wkrótce dostępne będą kolejne lekcje, 13-16. Docelowo nasz program liczy 30 samodzielnych lekcji. Jeśli nasza oferta będzie cieszyła się podobnym zainteresowaniem co Matcraft w szkołach stworzymy kolejne poziomy nauczania.
Zachęcamy Państwa w pierwszej kolejności do skorzystania z lekcji bezpłatnej – w naszym sklepie znajdziecie ją Państwo tu: https://matcraft.com.pl/produkt/matcraft-online-lekcja-0/ .
A film instruktażowy, jak skorzystać krok po kroku z tej lekcji dostępny jest tu: https://matcraft.com.pl/pierwsze-kroki/wideoporadnik/.
Lekcję pokazową – bezpłatną należy ją “kupić” jak każdy inny produkt, ale oczywiście jest ona bezpłatna.
Jesteśmy ciekawi Państwa opinii co do naszej oferty, zgłaszania ewentualnych uwag co do sposobu prezentacji zadań, ich stopnia trudności, czytelności poleceń i zrozumienia przez dzieci. Możecie Państwo kontaktować się przez formularz lub telefonicznie – szczegóły w zakładce Kontakt. Zachęcamy do tego serdecznie.

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy 🙂
Zespół Matcraft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *